JŪSU KOMFORTAM+371 2 9390939

Aprēķini un rezervē

0-13kg 9-18kg 9-36kg 15-36

Aprēķinātā cena

Es piekrītu savu personas datu apstrādei savstarpējo līgumsaistību izpildei, saskaņā ar Vispārējo ES datu aizsardzības regulējumu.
(valsts / pilsēta / adrese)
Apmaksā saņemot auto

Rezervējot auto vismaz 15 dienas iepriekš un apmaksājot rezervāciju ar bankas karti 24h laikā, Jūs saņemsiet papildus 10% atlaidi par nomas periodu! *

* papildus atlaides netiek piemērotas akciju cenām, ilgtermiņa nomai, piegādes izmaksām un papildaprīkojuma nomai.

Par mums

Kompānija nodarbojas ar automašīnu iznomāšanu kopš 2005. gada ar Moto – komforts un labs imidžs. To diktē stils, dinamika, ērtības, brīvības un plašuma sajūta. Tas ir domāts klientiem, kuri atzīst klasiskas vērtības, ir stingri savos uzskatos, vērību pievērš ne tikai līdzcilvēku labsajūtai, bet neaizmirst, ka liela nozīme ir arī komfortam. Ja Jūs vēlaties auto, kuru varētu pielāgot savam dzīvesveidam, tad tas jāizvēlas pie Mums.

Mēs piedāvājam klientiem mazās, kompaktās, vidējās klases vieglās automašīnas, kā arī minivenus un minibusus. Transfērs Jums noderēs situācijās, kad būs nepieciešams iznomāt auto ar vadītāju. Papildaprīkojumā piedāvājam bērnu sēdeklīšus, GPS un jumta bagāžas kastes.

Mēs sniedzam ilgtermiņa un īstermiņa nomas pakalpojumus par cenu, kas būs pieejama ikvienam, jo mūsu cenu politika ir elastīga un pretimnākoša visiem klientiem. Piemērojam plašu atlaižu sistēmu.

Auto nomas mājas lapā Jūs varat uzrakstīt atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, kā arī rezervēt auto. Auto rezervēšanu Jūs varat veikt arī nosūtot e-pastu uz adresi info@carrent.lv vai piezvanot pa tālruni +371-2-9390939, vai nosūtot faksu +371-6-7564972.

Katram auto ir noteikts Kasko apdrošināšanas pašrisks uz bojājumiem, ja tādi radušies NOMNIEKA vainas dēļ no € 150-500. Summa kā drošības nauda tiek rezervēta (iesaldēta) pirms auto saņemšanas no NOMNIEKA kredītkartes (VISA, VISA Electron, MasterCard). Rezervētās (iesaldētās) drošības naudas apmērs var tikt samazināts, atkarībā no sezonas un klienta vecuma vai braukšanas stāža.

Summu par nomas periodu kā priekšapmaksu var maksāt pēc klienta izvēles. Iespējama norēķināšanās ar maksājumu kartēm:

Auto nomas apkalpošanas reģions ir Eiropas Savienības valstis (papildus jānoformē pilnvara izbraukšanai ārpus Latvijas). Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem komfortu un labsajūtu, izmantojot auto nomas pakalpojumus par pieņemamu cenu ikvienam.